+90 422 615 18 18
TR EN

KURUMSAL

Tiryandafil, kelime manası itibariyle “otuz yapraklı gül”  anlamına gelmektedir ve Darende’nin bilinen ilk isimlerinden biridir.
Otelimiz Darende merkezli Asil Gıda Ltd. Şti. bünyesinde faaliyetlerini gerçekleştirmekte, misafirlerine konaklama ve yeme içme hizmeti sunmaktadır. Asil Gıda bünyesinde otelimizin dışında, Hasbahçe Restoran isimli açık hava restoran ve çay bahçesi, toplu yemek üretimi ve temizlik birimleri bulunmaktadır. 

D300 Kayseri-Malatya karayolu üzerindeki az sayıdaki konaklama tesislerinden biri olan otelimiz, 25 Haziran 2004 tarihinde faaliyete girmiş ve 9 Eylül 2006 tarihinde Kültür ve Turizm Bakanımız Atilla KOÇ beyefendi tarafından hizmete açılmıştır. 
Tiryandafil Otel, 67 oda ve 140 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Ayrıca otelimizde kapalı yüzme havuzu, spor salonu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, erkek kuaförü, toplantılarınız için 120 kişilik konferans salonu mevcuttur. Odalarımızda ise klima, TV, uydu yayını, mini bar, internet bağlantısı, telefon, yangın alarm sistemi, çelik kasalar, 24 saat sıcak su, su arıtma sistemi, otopark, lobi ve güvenlik kamera sistemi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra zengin menüsü ile Tiryandafil Restoran nezih bir ortamda, siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir

İlçeye ve otelimize ulaşım gayet rahat bir şekilde sağlanmaktadır. D300 karayolu üzerinde olması nedeni ile şehirlerarası otobüslerin tamamı otelimizin önünden geçmektedir. Erhaç Havalimanı ilçemize 80 km mesafededir ve Malatya şehir merkezinden ilçemize her saat servis bulunmaktadır.

Hizmete girdiği günden beri kaliteyi hedef edinen, gelen tüm misafirlerine bunu gururla yansıtan Tiryandafil Otel olarak vizyonumuz; kaliteyi, çağdaşlığı ve profesyonel hizmeti Darende halkından başlayarak tüm insanlığa sunmaktır.
Misyonumuz, ürün ve hizmet kalitemiz ile alternatifi düşünülmeyen, sektörde ilerlemiş müşteri taleplerine göre yeni yatırımlar gerçekleştiren, müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş, aile sıcaklığında lider bir kuruluş olmaktır.